Skontaktuj się z nami+48 885 23 56 95
office@vendego.eu

Współpracujemy z renomowanymi Kancelariami

polskimi i zagranicznymi

O nas

Vendego.eu współpracuje z doświadczonym zespołem osób, zajmujących się od lat problematyką szkód ubezpieczeniowych tak zagranicznych jak i krajowych.

Znamy praktykę ubezpieczeniową w całej Europie. Przykładowo wiemy, że w niektórych krajach na odszkodowanie czeka się miesiącami, gdzie indziej sprawy załatwiane są bez zbędnej zwłoki. Wiemy jakie kwoty skłonni są uznać ubezpieczyciele w danym kraju, i kiedy sąd uzna odszkodowanie za zaniżone a kiedy nie, zatem nigdy nie zgadujemy co należy robić, lecz robimy to co potrzeba. Wiemy, że niektórych świadczeń odszkodowawczych nie uznaje się np.: w Anglii, za to w Niemczech przysługują one bez wątpliwości.

Po zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji, rozmowie z klientem i wstępnej ocenie sprawy nawiązujemy współpracę z adwokatem lub radcą prawnym i już z jego udziałem przystępujemy do dalszej likwidacji szkody. Nie ma więc takiej możliwości, aby pomoc świadczył Państwu prawnik bez uprawnień zawodowych albo, co gorsze, człowiek bez odpowiednich kompetencji i doświadczenia. Przy tym w najtrudniejszych sprawach, o ile nie zachodzi konflikt interesów, współpracujemy z Kancelarią Radcy Prawnego Zakowski.eu, założoną przez radcę prawnego Sławomira Żakowskiego, który od 2003 roku zdobywa doświadczenie pracując dla największego polskiego ubezpieczyciela.

To wszystko daje gwarancję profesjonalizmu i najwyższego poziomu obsługi klientów.

Jedynie w ostatnich dwóch latach nasi współpracownicy pomogli wielu klientom w uzyskaniu odszkodowania, przeprowadzając w tym czasie ponad tysiąc postępowań likwidacyjnych głównie przed zagranicznymi ubezpieczycielami.
Vendego.eu sp. z o.o. | ul. Rydla 99/4, 70-783 Szczecin KRS: 940117 NIP: 9552561014 kapitał zakładowy: 5000 zł , | +48 885 23 56 95 | office@vendego.eu
Copyright © Vendego.eu 2022